Slider

سرعت در ارائه خدمات

در این منطقه کلیه فرآیندهای شهرداری با حداکثر شرعت و دقت با استفاده از سیستم های مکانیزه انجام می شود.

اطلاعات بیشتر

مراحل تدفین

برای انجام امور کفن ودفن در شهر کرمان ابتدا باید گواهی فوت توسط پزشک بیمارستان مربوطه یا پزشکی قانونی صادر گردد .

اطلاعات بیشتر

حقوق شهروندی

با عنايت به دیدگاههای رهبر کبير انقلاب و بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (قدس سرّه) ....

اطلاعات بیشتر

  

معارفه سرپرست جدید اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی سازمان مدیریت آرامستان ها

 

 

طی حکمی از سوی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان،سعید لک پور به عنوان سرپرست جدید اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی سازمان مدیریت آرامستان ها،معرفی گردید.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان،با اشاره به اهمیت فعالیت های حوزه برنامه ریزی و بودجه و مسایل مالی،گفت:در این راستا لازم است که با بکارگیری فناوری های جدید و شیوه های نو و با برنامه ریزی های دقیق و به روز در جهت تسهیل در امور شهروندان و افزایش کیفیت خدمات به آنها گام بردار

غلامرضا رجایی،در ادامه با بیان اینکه سازمان آرامستان ها کارکرد و نقش حساسی در شهرها ایفا می کنند،افزود:خدمات رسانی خوب و به موقع ،در سازمان آرامستان‌ها به دليل اينكه مراجعان به دليل غم از دست دادن نزديكان خود، در شرايط روحي مناسبي نيستند بسيار مهم و ضروری است.

وی با اشاره به اینکه جابجايي‌ و تغيير در هر سازماني يكي از ضرورت‌هاي لازم براي ايجاد پویایی و تحول است،تصریح كرد: در واقع جابجايي‌ها با هدف تغيير و تحول در سازمان انجام مي‌شود تا كارها روند بهتري را طي كند.

مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان ها،نیز با بيان اينكه تكريم ارباب رجوع و ارائه خدمات مطلوب به مردم در هنگام مراجعه به سازمان همواره بايد مد نظر قرار گیرد،تصريح كرد: بستگان متوفي به هنگام مراجعه به سازمان آرامستان‌ها توقع دارند که كار آن‌ها در اولين زمان ممكن و با سرعت انجام شود و كاركنان با برخورد مناسب از آن‌ها دلجويي كنند تا تسلي خاطري براي آنها باشد و اين امر بايد همواره مورد توجه ويژه کارکنان سازمان باشد.

عسکری با اشاره به دشواري كار در سازمان آرامستان‌ها و شرايط حاكم بر آن،افزود:همچنین باید در جهت تامین  آسايش و آرامش كاركنان سازمان نیز تلاش کنیم.

وی با تاکید بر ضرورت افزایش کیفیت خدمات،گفت:سعی بر این است با بروز کردن برنامه ها و استفاده از تجربیات سایر کلان شهرها،اقدامات خوبی در حوزه آرامستان ها صورت گیرد.

عسکری با بیان اینکه «سامانه جامع مدیریت آرامستان ها»،به زودی راه اندازی می شود،گفت:با این اقدام همه موارد مربوط به تدفین،مسایل مالی و سایر موارد و برنامه های سازمان به روز می شود که این امر قدم خوبی در جهت بهبود خدمات سازمان به شممار می رود.

وی خاطر نشان کرد:راه اندازی اپلیکیشن ویژه موبایل جهت تسهیل در امر جستجوی قبور و زیارت مجازی مردم از قبور امواتشان،به روز رسانی سایت سازمان و ممیزی کلیه قبور واقع در مسجد صاحب الزمان،از دیگر برنامه هایی است که توسط سازمان آرامستان ها با جدیت دنبال و اجرایی خواهند شد.

گفتنی است «سعید لک پور» به عنوان سرپرست جدید اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی سازمان مدیریت آرامستان ها منصوب گردید و از خدمات «بهنام علمدار» که پیش از این در پست انجام وظیفه کرده است،تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

معرفی مدیرعامل

 

روح الله خواجویی

سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری

 

حاضرین در سایت

ما 127 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود کاربران

Go to top