معارفه سرپرست جدید اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی سازمان مدیریت آرامستان ها

 

 

طی حکمی از سوی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان،سعید لک پور به عنوان سرپرست جدید اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی سازمان مدیریت آرامستان ها،معرفی گردید.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان،با اشاره به اهمیت فعالیت های حوزه برنامه ریزی و بودجه و مسایل مالی،گفت:در این راستا لازم است که با بکارگیری فناوری های جدید و شیوه های نو و با برنامه ریزی های دقیق و به روز در جهت تسهیل در امور شهروندان و افزایش کیفیت خدمات به آنها گام بردار

غلامرضا رجایی،در ادامه با بیان اینکه سازمان آرامستان ها کارکرد و نقش حساسی در شهرها ایفا می کنند،افزود:خدمات رسانی خوب و به موقع ،در سازمان آرامستان‌ها به دليل اينكه مراجعان به دليل غم از دست دادن نزديكان خود، در شرايط روحي مناسبي نيستند بسيار مهم و ضروری است.

وی با اشاره به اینکه جابجايي‌ و تغيير در هر سازماني يكي از ضرورت‌هاي لازم براي ايجاد پویایی و تحول است،تصریح كرد: در واقع جابجايي‌ها با هدف تغيير و تحول در سازمان انجام مي‌شود تا كارها روند بهتري را طي كند.

مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان ها،نیز با بيان اينكه تكريم ارباب رجوع و ارائه خدمات مطلوب به مردم در هنگام مراجعه به سازمان همواره بايد مد نظر قرار گیرد،تصريح كرد: بستگان متوفي به هنگام مراجعه به سازمان آرامستان‌ها توقع دارند که كار آن‌ها در اولين زمان ممكن و با سرعت انجام شود و كاركنان با برخورد مناسب از آن‌ها دلجويي كنند تا تسلي خاطري براي آنها باشد و اين امر بايد همواره مورد توجه ويژه کارکنان سازمان باشد.

عسکری با اشاره به دشواري كار در سازمان آرامستان‌ها و شرايط حاكم بر آن،افزود:همچنین باید در جهت تامین  آسايش و آرامش كاركنان سازمان نیز تلاش کنیم.

وی با تاکید بر ضرورت افزایش کیفیت خدمات،گفت:سعی بر این است با بروز کردن برنامه ها و استفاده از تجربیات سایر کلان شهرها،اقدامات خوبی در حوزه آرامستان ها صورت گیرد.

عسکری با بیان اینکه «سامانه جامع مدیریت آرامستان ها»،به زودی راه اندازی می شود،گفت:با این اقدام همه موارد مربوط به تدفین،مسایل مالی و سایر موارد و برنامه های سازمان به روز می شود که این امر قدم خوبی در جهت بهبود خدمات سازمان به شممار می رود.

وی خاطر نشان کرد:راه اندازی اپلیکیشن ویژه موبایل جهت تسهیل در امر جستجوی قبور و زیارت مجازی مردم از قبور امواتشان،به روز رسانی سایت سازمان و ممیزی کلیه قبور واقع در مسجد صاحب الزمان،از دیگر برنامه هایی است که توسط سازمان آرامستان ها با جدیت دنبال و اجرایی خواهند شد.

گفتنی است «سعید لک پور» به عنوان سرپرست جدید اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی سازمان مدیریت آرامستان ها منصوب گردید و از خدمات «بهنام علمدار» که پیش از این در پست انجام وظیفه کرده است،تقدیر و تشکر به عمل آمد.