سرعت در ارائه خدمات

در این منطقه کلیه فرآیندهای شهرداری با حداکثر شرعت و دقت با استفاده از سیستم های مکانیزه انجام می شود.

اطلاعات بیشتر

مراحل تدفین

برای انجام امور کفن ودفن در شهر کرمان ابتدا باید گواهی فوت توسط پزشک بیمارستان مربوطه یا پزشکی قانونی صادر گردد .

اطلاعات بیشتر

حقوق شهروندی

با عنايت به دیدگاههای رهبر کبير انقلاب و بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (قدس سرّه) ....

اطلاعات بیشتر

در دیدار مدیران معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری و بهشت زهرا مقرر شد؛


برنامه‌ریزی جهت انجام امور رفاهی و تفریحی برای کارکنان سازمان بهشت‌زهرا

 

 


سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان و مدیران این مجموعه با مدیرعامل و برخی کارکنان سازمان بهشت‌زهرا (سلام‌الله‌علیها) دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

 در راستای برنامه‌ها و سیاست‌های مدون معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان که به حوزه‌های مختلف فرهنگی اجتماعی شهر نگاه خاص دارد و هم‌چنین مسایل آموزشی و ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات سازمان‌ها و واحدهای زیرمجموعۀ شهرداری و نظر به اهمیت رسیدگی به وضعیت روحی و روانی برخی حرفه‌ها، مشاغل و مأموریت‌های کارکنان شهرداری ازجمله اجراییات و بهشت‌زهرا (سلام‌الله‌علیها) که در طول دورۀ کاری، مکرر در معرض فشارهای شدید عاطفی و مشکلاتی از این‌دست قرار دارند، برنامه‌ریزی برای انجام امور رفاهی و تفریحی کارکنان این سازمان‌ها و واحدها در دستور کار معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان قرار گرفته است.

بر همین اساس در دیدار سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری و سایر مدیران معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری با مدیرعامل، سایر مدیران و برخی کارکنان سازمان بهشت‌زهرا (سلام‌الله‌علیها)، سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان از نزدیک در جریان مسایل، مشکلات و خواسته‌های مجموعۀ بهشت‌زهرا (سلام‌الله‌علیها) قرار گرفت و با توجه به نیازهای موجود، جهت برنامه‌ریزی مداوم و پیوسته برای انجام برخی امور آموزشی، رفاهی و تفریحی و فعالیت‌های خاص قول مساعد داد.

در این نشست مقرر شد با برگزاری جلسات مداوم و ارتباط مدیران و کارشناسان دو مجموعه، متناسب با امکانات موجود، حرکت مناسبی انجام گیرد.

ضمناً با توجه به این‌که بسیاری از سازمان‌ها و واحدهای شهرداری کرمان و کارکنان شریف این سازمان‌ها و واحدها، دارای شرایط سخت کاری هستند، تأکید شد مجموعۀ معاونت فرهنگی اجتماعی و معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری، در کنار یک‌دیگر برای کارکنان این‌گونه سازمان‌ها و واحدها، برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشته باشند.

هم‌چنین مقرر شد در اولین فرصت با حضور شهردار کرمان، مدیران ارشد شهرداری و برخی مدیران استانی و خانوادۀ شریف کارکنان زحمت‌کش و بی‌ادعای سازمان بهشت‌زهرا (سلام‌الله‌علیها)، مهمانی و ضیافت ویژه‌ای برگزار شود.

معرفی مدیرعامل

مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان ها

علی عسکری

حاضرین در سایت

ما 132 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود کاربران

Go to top